MISCELLANEOUS / Toys / Doll house 9769206
nr 976 9206
DOLL HOUSE
+ docksäng, höjd: 80 cm, slitage, skador.
+ docksäng, höjd: 80 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 250
Monday August 24 2015
at 19:07:21
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
200 kr